Robart Galvo Lazer Cam & Ayna Kumlama

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim Makinası,Lazer markalama

Robart Galvo Lazer Cam & Ayna Kumlama

01/03/2017 Galvo Lazerler Lazer Haberleri 0

Cam & Ayna Kumlama

Robart Galvo Lazer cam ayna işleme kumlama desen kazıma gibi işlemlerinizi çok net ve maliyetsiz yapmaktadır.Lazer ayna desen işlemesi aynanın arkasından simin lazer ile  kazınması sonucu yapılmaktadır. Bu işlem ya tüm grafiğin taranması yada çizgisel olarak lazer ile çizilmesi sonuçu yapılmaktadır. Robart Galvo Lazer ile cam üzerinde de lazer kumlama yapmak mümkündür.

 

 

Cam Ayna Kumlama artık çok kolay ve maliyetsiz. Robart galvo lazer makinelerimiz ile cam ve ayna sektöründe yenilikler getirdi. Cam ve ayna üzerine normalde kumlama yapılabilmektedir. Bu işlemin süresi, maliyeti ve detay gereksinimi ile lazer teknolojisi ile rekabet edemeyecek  durumda olması Robart galvo lazerleri ön plana çıkarmaya başlamıştır. Robart galvo lazer cam ayna işleme kumlama desen kazıma gibi işlemlerinizi çok net ve maliyetsiz yapmaktadır.Lazer ayna desen işlemesi aynanın arkasından simin lazer ile simin kazınması sonucu yapılmaktadır. Bu işlem ya tüm grafiğin taranması yada çizgisel olarak lazer ile çizilmesi sonuçu yapılmaktadır. Robart galvo lazer ile cam üzerinde de lazer kumlama yapmak mümkündür.  Lazer Ayna eskitme, cam ayna lazer kesim,

Robart galvo lazer cam kumlama yapabilir. Fakat görüntüsü tam kumlama gibi olmayabilir. Farklı tonlarda bir görüntü alabilirsiniz. Özellikle temperli cam üzerinde kazıma yaptığınızda çok güzel bir görüntü alırsınız. Kristalize bir görüntü olacaktır. Ayrıca çizgisel desenler alarak dekorasyon yapılabilmektedir. Robart galvo lazer aynı anda farklı yüksekliklerde çalışabilir ve bombeli yüzeylerde işleme yapabilmektedir.

 

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer-fiyatlari

galvo-lazer

galvo-lazer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir