AHŞAP LAZER YAKMA MAKİNESİ FİYATLARI

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim Makinası,Lazer markalama

AHŞAP LAZER YAKMA MAKİNESİ FİYATLARI

19/03/2019 En uygun galvo lazer Galvo lazer 2.El GALVO LAZER FİYAT Galvo Lazer Nedir? Galvo lazer video Galvo Lazerler Lazer Haberleri 0

AHŞAP LAZER YAKMA MAKİNESİ FİYATLARI

Ahşap yakma iki farklı lazer ile yapılabilmekte.

1.            Robart Galvo lazer vwya Robart WoodART galvo lazer  ile yapılabilmektedir.. Bu cihaz yakmadaki hızı yaklaşık olarak 20 ila 40  mm/sn olarak ölçebiliriz.

2.            yaklaşık 3 mm kalınlığında 2 mm derinliğinde tüm mobilya ahşap ürünlerinde ve ham ahşap üzerinde tek çizgi olarak yapılabilir.

3.            Ayrica Robart Galvo Lazer yaklaşık 20.000 mm / sn hız ile lazer resim yada desen kazıma yapabilir. aynı cihaz ile daha derin kazıma yapmakta mümküdür.

4.            Yani gerçek bir gravür cihazı olarakta kullanabilirsiniz. Ahşap lazer yakma yeni bir trent olduğundan dolayı en çok talep edilen işlemdir.

5.            Mobilyaya ekstra maliyet olmadan lazer ile değer katmak çok pratik ve net çözümdür. Hali hazırda UV baskı doğal olmadığından dolayı hiç tercih edilmemektedir.

6.            Günümüzde doğallık ön planda olmasından dolayı robart  galvo lazer mobilyada aşağıdaki tüm işlemleri yapabilmektedir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir